Sponsored ADS

özel yamanlar koleji

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  özel yamanlar koleji izmir, özel yamanlar koleji ücretleri, izmir özel yamanlar lisesi, izmir özel türk koleji, yamanlar k12 tr izmir özel yamanlar eğitim kurumları, yamanlar koleji öğrencileri, okul öncesi eğitim proğramı çocuğu okul yaşantısına hazırlamak amacıyla yapılan, çocuğun bilişsel gelişiminin dil ve konuşma sosyal gelişimi desteklendiği eğitim proğramıdır. Belirlenen hedefleri gerçekleştiren öğrencilerimizin okullara kaynaştırılması hedeflenmektedir.

  ilkokul proğramları: Akademik becerileri öğrenmeye hazır olan çocuklarımı için oluşturulmuş ve 5 yada 8 kişilik gruplar halinde planlanmış eğitim proğramlarımızdır çalışmalarımızda belirli müfredatın takip edilmektedir. uygulama proğramları: öğrencilerimizin performanslarına uygun şekilde öğrenmeye hazırlık becerilerini kavram becerilerini esleşme becerilerini kapsayan zihinsel gelişimi, dil ve konuşma gelişimi, motor ve sosyal gelişimini desteklemek günlük yaşam becerilerini tanımak anlamak amacıyla uygulanan seri proğramlarımızdır.

  Fizyoterapi Bölümü: Bölümümüzde alanında deneyimli fizyoterapislerimiz fizyo terapi gerektiren her türlü hastalık grubundan çocuklarla çalışılmaktadır kurumumuza gelen çocuklar gelişim basamaklarına göre foksyonel açıdan değerlendirilip seviyeleri belirlenmektedir yapılan fizyoterapi çalışmalarında 'Bobath Konsepti' kullanılmakta olup çocuğun ve ailenin aktif katılımı sağlanmaktadır.

  Davranış Problemi Eğitimi: Problem davranışı sona erdirilmeden uygun eğitimin gerçekleşemeyeceği düşünüldüğünden aile ve eğitimci, değiştirilmek istenen problem davranışı belirler daha sonra olumsuz davranışın kaydı tutularak gözlemlenir. Uygulamalı davranış analizi ve davranışcı yaklaşım ilkelerine göre belirlenen problem davranışı uygun davranış teknikleriyle değişim sona ermektedir yapılan çalışmalarda ev desteği göz önünde bulundurularak aileler davranış değiştirme proğramının içinde etkin rol almaktadır.

  Yamanlar koleji müzik grubu:
  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Mir
  Mir çevrimdışı
  Rütbe Kalmadı Mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14 Ocak 2013
  Mesajlar
  774


  Sponsor reklamlar


  Çok güzel bir kolej tanıtımı makalesi olmuş, bedava kolej tanıtım sitesi aramaya son yazınız müthiş.
  Bidaha bidaha yaz

+ Cevap Ver

 • özel yamanlar koleji Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden ortalama oy almış 0 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Egede bir ilimiz iz**r ?????


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz