Sponsored ADS

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Takoz Irfan

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Muhteşem Yüzyıl Dizisi Takoz Irfan Katıldı, Takoz Irfan Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Oynayacak, suskunları bırakarak yeni oynanan osmanlı dizisinde artık yeni bir karekter canlanarak kaliteli oyunculuğunu sergileyecek olan ünlü şimdi nasıl bir röl sergileyecek hep birlikte izleyeceğiz.

  Muhteşem Yüzyıl Muhteşem transferlerine bir yenisini daha ekledi Suskunlar Dizisindeki Takoz İrfan karakterini canlandıran Mehmet Özgür bundan sonra sevenleriyle Muhteşem Yüzyıl dizisinde buluşacak.

  SİZ ÜZÜLMEYİN HÜNKARIM:Pargalı İbrahim Paşa yeni bölümde kendi sonunun geldiğini düşünerek Ben İbrahim Arafın yüce kapısının sadık bekçisi kapı kulu İbrahim Hünkârın derin gözlerinde her gün kendi cenazesini seyreden İbrahim Ölümüne kaza namazları kılınan İbrahim diyor İbrahim Paşanın bu sözleri kendi ölümünü tahmin ettiği şeklinde yorumlanıyor.

  Muhteşem Yüzyıl Dizisi Takoz Irfan

  MUHTEŞEM Yüzyıl Dizisi Oyuncuları: Öte yandan Muhteşem Yüzyılın 82. Bölüm fragmanında Sultan Süleymanın söylediği Ey Dost! Yüce Rabbime dua ediyorum ki beni senin acınla mateminle sınamasın… Sen bana kardeşimden yakınsın… sözleri Pargalıyı nasıl bir son beklediği konusunda izleyicileri meraklandırdı.


  ŞAH SULTANIN EŞİ LÜTFÜ PAŞA: Geçtiğimiz haftalarda Şah Sultanın Deniz Çakırıda kadroya katılmasının ardından kız kardeşini canlandıracak oyuncu arayışına başlandı Şah Sultanın kız kardeşi aranırken kocası bulundu Şah Sultanın eşi Lütfü Paşayı canlandıracak olan Mehmet Özgür Kanuni Sultan Süleymanın eniştesi olacak Önümüzdeki bölümlerde seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Lütfü Paşa dizideki heyecanı arttıracağa benziyor.
  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Mir
  Mir çevrimdışı
  Rütbe Kalmadı Mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14 Ocak 2013
  Mesajlar
  774


  Sponsor reklamlar


  Bu dizi o zaman iyice takozlaşır benden söylemesi

+ Cevap Ver

 • Muhteşem Yüzyıl Dizisi Takoz Irfan Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden ortalama oy almış 0 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


istanbulun Fethini birleşik 2 kere yazın


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz