Mercure Hotel özellikleri, Mercure otel Kaç odalı, Mercure Hotel oda Fiyatları, Şehir merkezine 6 km olması ve ercan hava alanına 55 km uzaklıkta ve denize sıfırdır. Ultra herşey dahil yemeklerin tadına kybele ana restorantda 100 kişilik, kapalı 300 kişilik the steak house a la carte restaurant 80 kişilik, iskele balık yeme keyfi carte restaurantta 150 kişilik ve BBQ restaurant'da 60 kişilik açık hava yemekleri ile hayatın tadına varabilirsiniz. 60 kişilik oturma kapasiteli sıcak iç mekanı ile iskele balık indoor ekibinin sunduğu kaliteli servis ve hizmet ile beklentileriniz en güzel şekilde karşılanacaktır.

Otelde Neler Var? Sağlık odası, bebek bakıcılığı, internet corner, 2 adet açık havuz, 1 adet kapalı yüzme havuzu, Türk Hamamı, buhar odası, sauna, jakuzi, spor merkezi, masaj odaları çocuk kulubu, gibi olanaklar otelde mevcuttur. yazsana.net Mercure Welness SPA Welness'ta kendinizi hiç iyi hissetmediğiniz kadar iyi hissedin toplantı ve organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.

Mercure otelin yaklaşık olarak 299 odası bulunmaktadır odalarda mini bar uyandırma servisi yangın alarmı kasa telefon 24 saat açık servis uyduTV kablosuz internet merkezi klima bulunmaktadır.

ücretsiz yapabildikleriniz: havuza ve plaja havlu sistemi tenis sahasının kullanımı hamam sauna kasadır.
ücretli olarak yapabilecekleriniz: Bilardo bebek bakıcılığı internet corner ve masaj hizmetleri tenis ekipmanlarıdır.

Mercure Hotel

Mercure Hotel

Mercure Hotel

Mercure Hotel

Mercure Hotel

Mercure Hotel