Sponsored ADS

Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar Öldümü

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar Öldümü, Öldürüldümü, Polat Alemdar Diziden Çıkarıldımı, Kurtlar Vadisi Pusuda Necati Şaşmaz Diziyi Bıraktı, Bu tip haberlerle çalkalanan medya ve seyirci kitlesi şimdi yayıncılardan gelecek habere gözlerini dikmiş durumda ama gerçekten polatta çıkarsa biz neyi seyredeceğiz söylermisiniz olmaz böyle bişey zaten iyice silahlar sustu aksiyon altlarda sürünüyor çakırın döneminden eser kalmamışken şimdide Liderler birer birer diziden çıkarılmakta dizinin sonumu geliyor acaba kurtlar vadisi pusu dizisi bitecekmi Final mi oynuyorlar nedir hiç kimse bi açıklamada yapmıyor insanlar iyice sıkıntı içine girdi harbiden.

  İşte O Kareden Resimler:

  Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar Öldümü Ölüm Haberi Herkezi Bitirdi: Dizinin bu parti bölümünde Polat Alemdarın öldüğü haberi Türkiyeye yayılıyor. Gazeteler Türkiye kahramanını kaybetti manşetleriyle çıkarken Savcı Leyla ise acı haberi Polatın ailesine veriyor. Polatın öldürülmesinden İhtiyarları sorumlu tutan Savcı Leyla basın toplantısı düzenleyerek İhtiyarları deşifre ediyor ve olayı soruşturacağını açıklıyor. Dizide Polatın cesedi gösterilmezken İhtiyarlar Heyetinin içindeki hainin Sencer Bey olduğu ortaya çıkıyor.


  Örgütle Çatışma Esnasında:
  Geçen hafta örgüt lideri Kamburu yakalayan Polat Alemdar ve adamları Suriyede Türkmen mahallesinde bulundukları evden çıkarken pusuya düşürülmüştü. Evden çıkmak üzereyken keskin nişancı tarafından vurulan Polat Alemdar kapının önüne yığılmıştı. Polatın bulunduğu ev aynı anda roketle de havaya uçuruldu.


  Polat Kahramanına Sosyal Ağlardaki Tepkiler:
  Dizi sosyal medyada aldığı yorumlarda Polat Alemdarın ölmediği yönündeki görüşler ağırlık kazanırken gecenin sürprizi olan maskeli fedainin Polat olduğu iddia ediliyor ne kadar gerçekci bilinmez ama bu dizi biter o kişi çıkarsa hatta kahraman diyelim.

  Okuduğunuz Konuya Benzeyenler  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Administrator WAdmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01 Kasım 2012
  Yaş
  39
  Mesajlar
  600


  Sponsor reklamlar


  Zannetmiyorum yeni evlendiği için ara vermiş olabilir adam şuan onumu düşünüyor bence düşünmüyor dizide abdulhey ve öbür adamı oldukca rahatlar bir plan olduğu kesin.
  Cesurun bakışı korkağın kılıcından daha keskindir!

 3. #3
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Umarım öyledir kardeşim yoksa dizi sarmaz bitik yani başka dizilerle yolumuza bakarız ne yapalım millet sıkıntı içinde.
  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 4. #4
  Moderator KaoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  03 Kasım 2012
  Yaş
  32
  Mesajlar
  111


  Polat ölmedi o ölen adam zülfikarın adamı gögsünde hançer dövmesi olan adam orda yanan ceset polatı babasının verdiği gögsüne koyduğu metal kurtardı. Zülfikar aga nerde sizce neden yok oda polatı kurşun yediğinde çekti kurtardı oradan çıkardı. yani anlayacağınız wadmin arkadaşımızın dediği gibi polat evliliğinin tadını çıkarmak için 1hafta arazi oldu.
  Hayatta iki şeyden korkarım;
  Bir Allah'tan, bir de Allah'tan korkmayandan...


 5. #5
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Ya öldüyse? ya birdaha diziye girmezse ne olacak o zaman? Diziyi aynı şekilde izlermisiniz birdaha polat olmasa izleyen olurmu? Çakırın dönemini arar olduk niye çıktıki diziden anlamıyorum yeter bölüm başına aldığı para birdaha niye zam istiyosunki.
  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

+ Cevap Ver

 • Kurtlar Vadisi Pusu Polat Alemdar Öldümü Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden ortalama oy almış 0 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Ankarada Deniz Varmı var yok?


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz