Bunalıma Giren Adam Cinsel Organını Kesti, Kayseride Bekar Adam Penisini Bıçakla Kesti, Amca sen ne yapıyon gözünü seviyim daha öncesinde boğazını kesmişsin şimdide penisini aradığın ne' ne yapmak istiyosun anlayamıyoruz gerçekten bak eşin olacak teyze rahmetine kavuşmuş onu üzme mezarında rahat yatsın neden hep bu dünyayı düşünür millet gerçekten bukadarına pes diyorum.

Kayserili 79 yaşındaki R.E. cinsel organını kesince tedavi altına alındı. Olay, saat 03.00 sıralarında merkez Kocasinan İlçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Güler Sokak'ta meydana geldi. Yaşlılık maaşıyla geçinen ve 3 yıl önce eşi öldükten sonra bunalıma giren R.E. evde bıçakla cinsel organını kesti. Acı çekerek bağıran yaşlı adam için sahura kalkan komşuları ambulans çağırdı.

Bunalıma Giren Adam Cinsel Organını Kesti

Eve gelen sağlık görevlileri kan içinde kalan R.E. ile kopan organı aldı. Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülen R.E. ilk tedavisinin ardından Üroloji Servisinde ameliyata alındı ve cinsel organı yeniden dikildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. R.E., daha önce de "Artık yaşamak istemiyorum" diyerek ekmek bıçağıyla boğazını kesmişti

Ben kıyıp parmağımı kesemiyorum hatta keskin tarafını değdirirken bile bi tuhaf oluyorum adam kan ravan içinde kalıncaya kadar acı çekerek kendine ait bir parçasını koparıp atıyo aslında kurtarmayacan bunları gerçekten çok kızıyorum kendine zarar veren insanlara.