Sponsored ADS

Atanamayan Pınar Yılmaz Model Oldu

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Atanamayan Pınar Yılmaz Model Oldu, Öğretmenliğe Atanamadı Model Seçildi, Pınar Yılmaz Yeni Modeller Arasında, Uzun zamandır işine kavuşmak istedi ama bir türlü gerçekleşmeyen atanmalar karşısına yeni kapılar açtı ünvyi başarıyla bitiren kız şimdi artık tanıtım ürünlerini sunan model haline gelirken şunları söylerek kendisini ifade etti.

  Pınar Yılmazın ilk Resimleri
  Atanamayan Pınar Yılmaz Model Oldu ATAMA BEKLIYORDU ÖĞRETMEN OLACAKKEN MODEL OLDU: Bu çalışmaları sürdürürken mezun olduğu İngilizce öğretmenliğine atanmayı da bekleyen PınarYılmaz atanmasının çıkmaması sonucu kendini Modellik süreci içinde buldu.. bir yandan sergilere konulan ve yayınlanan fotoğraf çekimlerini sürdüren bir yandan da modellik yapmaya başlayan Pınar Yılmaz öğretim üyesi olmayı beklerken model oluverdi..

  üniversite dönemi başarılı: Canlı yayın ve Edirne Gündemi adlı siyaset programında da görev alan o zamanın öğrencisi şimdinin modeliPınar Yılmaz Üniversiteyi başarıyla bitirmişti.. Kendi okulunda mastır yapmaya da başlayan ancak fotoğrafçılığa ve modelliğe olan merakı sonucu bir yandan Edirne Fotoğraf Derneğinde profesyonel fotoğrafçılık dersleri aldı..

  Usta fotoğrafçılara modellik yapmak için zaman zaman kameralar karşısına geçen güzel model Pınar Yılmaz bu merakı sonucu zaman içinde kendini Paris ve Milano moda merkezlerinde bularak oraların ticaret hayatını da inceledi.. Fotoğrafçılıkta usta sayılacak bilgilere ulaşan ve gezdiği fuarlar yanında fotoğraflar çekerek yurt dışında modellerin ve sanatçıların yaşam tarzlarını inceledi..

  Sahne deneyimini geliştiren ve güzelliği ile de dikkat çekmeye de başlayan Pınar Yılmaz şimdi de çekimi kısa sure önce tamamlanan yurt içinde ve yurt dışında ülkemizi turistik alanda tanıtacak olan Kültür Bakanlığı Ege Bölgesi tanıtım filminde yer aldı..

  Türkiyenin hayat şartları ve modellik aşkının birleşmesiyle kendini podyumda ve sahnede bulan güzel artık bu işe profesyonel olarak kendini adadı.. Pınar Yılmaz yerleştiği İzmirde profesyonel anlamda modellik yapmanın yanında İzmir Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi de aldı..

  1987 Keşan Edirne Doğumlu Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği mezunu Pınar Yılmaz Üniversite yıllarında sahne ve kamera önüne çıkmaya başladı..Trakya ve Edirne Televizyonlarında spikerlikte yapan güzel öğretmen adayı o yıllarda halkın gözü önünde olmaktan büyük mutluluk duydu..
  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Administrator WAdmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01 Kasım 2012
  Yaş
  39
  Mesajlar
  600


  Sponsor reklamlar


  Öğretmen olaymış baya bir öğretirmiş modayı şunu bunu geleceğimize bakın.
  Cesurun bakışı korkağın kılıcından daha keskindir!

 3. #3
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  iyikide olmamış gerçekten çocuklara bu tarz gelecek sunmak yanlış olurdu modelliği kötülemiyoruz ama bu şekildede öğretmenlik gibi kutsal mesleği küçük sözlerle ifade edemeyiz. Yanlış bir sunum olmuş gazetecilerin ve medyanın abartıları bu işte.
  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

+ Cevap Ver

 • Atanamayan Pınar Yılmaz Model Oldu Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden ortalama oy almış 0 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Egede bir ilimiz iz**r ?????


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz