Ahmet Maranki Posta Haberi, Posta Gazetesi oku, Gazetemiz aracılığıyla "Maranki ile Şifalı Bitkiler" dergisinin bu sayısında, sizlereyine birtakım rahatsızlıklara yönelik pratik bitkisel formüller sunmaya devam ediyoruz.

Bu sayımızda hafıza zayıflığı, ergenlik sivilceleri ve çözümleri, yüzdeki çiller ve lekeler, yara izleri, çıban, topuk dikeni, kısırlık, ödem gibi önemli sorunlarla ilgili bitkisel formülleri hasta olmadan önce önlem almak amacıyla sizlere aktardık. Bu bilgilerin yanı sıra "Kozmik Bilim'den sağlık uyarılarına"da yer verdik Unutmayalım ki, hastalıkları tedavi etmek 1219 sayılı Tababet Kanunu'na göre sadece doktorların görevidir. POSTA GAZETESİ aracılığıyla elinize ulaşan bu dergimizde amacımız, insanımızın daha kaliteli yaşamasına katkı sağlayacak nitelikte, tavsiye hükmü taşıyan bilgileri sizlere aktarmaktır.

Tıbbi danışmanımız Genel Cerrahi Uzmanı Doktor Ali Aslan'ın bilgileri ışığında hazırladığımız sayımızda; yukarıda bahsettiğimiz rahatsızlıklara değinerek, sizlere yol göstermek istedik.

"Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler" isimli kitabımız, Orta Asya Türk töresinden İbn-i Sina'nın Fitt'ül Tıbbı'na, tabip İbn-i Şerifin Yadigarı'ndan, Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretleri'nin Marifetnamesi'ne, Tıbbı Nebevi'den günümüzdeki en yeni araştırmalara kadar incelenip, Kozmik Bilim metotları süzgecinden geçirilerek insanlığın hizmetine sunuldu.

Yüz binlerce kişinin evine ulaşmayı başaran "Kozmik Bilim Işığında Şifalı Bitkiler"kitabını POSTA okurlarıyla da paylaşarak, Kozmik Bilincin daha da yaygınlaşmasını hedefledik.

"Sizin en hayırlınız, insanın hükmünü kendimize şiar edinerek çıktığımız yolda, sözün özündeki gibi faydalı olmak dileklerimle.