Sponsored ADS

Acun ılıcalının Mal Varlığı Ne Kadar

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Acun ılıcalının Mal Varlığı Ne Kadar, Acunun Ne Kadar Parası Var, Acun ılıcalının Neleri Var, Bilindiği üzre en başından beridir tv proğramları sunan onu ilk olarak yurt dışındaki eğlence ortamlarını bizlere tanıtarak oradaki sosyal yaşmı aktarmıştı, ama bu olay günden güne dahada büyüyerek acun ılıcalı çok zengin birisi oldu başarılarının ardı arkası kesilmeyen neredeyse bütün kanallardan yüklü miktarda alacağı olan acunun şimdi ailesi dağılmış durumda sebebinide ZENGINLIGIN BEDELI olarak adlandırmıştır bence yazık oldu onun eşi ve çocukları kendisini en kötü gününde başından bu yana hiç bırakmadı iyi kötü günleri birlikte geçirdiler işte hayat ne olacağım diyeceksin keşke ayrılmasalardı.

  acun ılıcalı eşi, acun ılıcalının ailesi, acun ılıcalının kızı kimdir, acun ılıcalının sevgilisi, acun ılıcalı evi arabaları

  5 bankada hesabı var: Ayrıca Acun Medya Prodüksiyon ve reklam hizmetleri AŞdeki hisseleri üzerine 5 farklı bankada bulunan hesaplarına tedbir konulması Show TV ve ZedPaş Medya Pazarlama AŞden toplu alacakları bulunmakta olup bunun yanı sıra davalının şirketlerde aylık periyotlarla kazanımları da mevcuttur.. Anılan şirketlere yazı yazılarak davalının tüm hak ve alacaklarına tedbir konulmasını talep ediyoruz.. Tedbir konuldu.

  Dava dilekçesinde yer alan ancak rakamı belirtilmeyen Acun Ilıcalının Show TV ve ZedPaşdan alacağı olan birikmiş paranın yaklaşık 26 milyon TL olduğu öğrenildi..

  Levent villa: 4..5 milyon TL

  Beykoz villa: 5 milyon TL

  Bodrum Yalıkavak: 5 milyon TL

  Çamlıca dubleks daire: 3 milyon TL

  ABD Miami daire: 15 milyon TL

  ABD Maimi daire: 800 bin TL

  Bahamalarda ev: 15 milyon TL

  Ferrari marka araç: 850 bin TL

  Range Rover cip: 400 bin TL

  Bmw binek oto: 200 bin TL

  Absolute 70 Talent tekne: 15 milyon TL

  Donzi sürat teknesi: 500 bin TL

  Show TV ve ZedPaş alacağı: 26 milyon TL


  TOPLAM: 50 MİLYON 750 BİN TL

  Yok Böyle Dans Yetenek Sizsiniz Var mısın Yok musun gibi yarışmaların yapımcı ve sunucusu Acun Ilıcalının eşi Zeynep Ilıcalı 7 yıllık evliliğini bitirmek için boşanma davası açtı.. Zeynep Ilıcalı eşinin kendisini üniversite öğrencisi 20 yaşında bir kızla aldattığını iddia etti.. Eşiyle aralarında herhangi bir evlilik sözleşmesi bulunmadığını da belirten Zeynep Ilıcalı Servetinde benim de katkım oldu diyerek evlilik birliği içinde edinilen malların yarısını istedi.. İşte Zeynep Ilıcalının avukatı Altın Mimir aracılığıyla mahkemeye sunulan dilekçede yer alan iddialar:

  Garsoniyer iddiaları: Davalının yaşamış olduğu ilişki müvekkilimize ve tarafların müşterek çocuklarına rağmen bugüne kadar devam etmiştir.. Öyle ki davalı bu kadın için çok lüks bir rezidance da garsoniyer tutarak karıkoca ilişkisi yaşamaktadır.. Bunun yanı sıra davalının ilişki yaşadığı bayan hakkında manevi tazminat açma hakkımızı saklı tutarız..


  Şöhretin bedeli: Zeynep Ilıcalı evlilik birliğinin devamı için sınırsız özveri ve çabalarda bulundu.. Davalı taraf Acun Ilıcalı ise ilişkilerinin başında gösterdiği sevgi ve özeni azaltmış ve son 2 senede ailesini tamamen hayatının dışına çıkarmıştır.. Zeynep Ilıcalı bu durumu başlangıçta eşinin işlerinin yoğunluğuna bağlamıştır.. Ancak kısa bir süre önce eşinin başka hayatlar yaşamaya başladığını öğrenmiştir.. Bu durum karşısında ise eşi bunun zenginliğin ve şöhretin bedeli olarak kabullenmesini beyan etmiştir.. Bu söz üzerine müvekkiliminZeynep Ilıcalı evliliklerine olan inancı sona ermiştir..  Acun Ilıcalı 2009 senesinin yaz aylarında bir üniversiteyi söyleşi için ziyaret ettiğinde bir kızla tanışmış ve maalesef kendisiyle flört etmeye başlamıştır.. Zaman ilerledikçe ise bu flört bağlarını kuvvetlendirmiştir.. Eşi Zeyneple yaşadığı her ortama bu kadını götürmeye başlamış Seyahatlar maçlar gece gezmeleri arkadaş davetleri vb eşiyle birlikte yaşadıkları tüm konforlu hayatın katbekat fazlasını bu kadına yaşatmıştır.. Kadına son model bir cip almıştır.. Müvekkilimiz ve çocuklarını ise hayatının dışına çıkarmıştır..  Davalı taraf nişanlılık döneminde muhabirken daha sonra 2002 yılında Acun Firarda Survivor Türkiye Yunanistan Survivor Arslanlar kanaryalar Survivor erkekler kızlar Fear Factor Yoksa Rüya mı Var mısın Yok musun Yok Böyle Dans Yetenek Sizsiniz isimli programlarla hem şöhretini hem de maddi imkanlarını kuvvetlendirmiştir.. Şüphesiz ki müvekkilimizin evlilik birliği içerisindeki maddimanevi katkılarıyla bu yükseliş doğruğa çıkmıştır..  Her bir çocuğun ihtiyaçları ölçüsünde aylık 7 bin 500 TL olmak üzere toplam 15 bin TL tedbir nafakasına hükmedilmesine müvekkilimiz lehine 5 milyon TL maddi 5 milyon TL manevi tazminatın hükmedilmesi tarafların evlilik süresince sürdükleri yaşam standartının sağlayabilmek açısından aile konutunun giderleri nispetinde dava süresince aylık 30 bin TL tedbir nafakasına hükmedilmesini talep etmekteyiz.. Bu rakam davacı için çok cüzi olarak bile nitelendirilebilir

  Taraflar arasında evlilik birliği 2003 senesinde kurulduğundan edinilmiş mallara katılma rejiminin uygulanması gerekmektedir.. Müvekkil ile davalı arasında sözleşme ile kurulu bir mal rejimi olmaması sebebiyle yasal mal rejimi olan edinilmiş mallara katılma rejimine tabidirler.. Zeynep Ilıcalı hem yasa gereği davalının üzerine kayıtlı malların %50 oranında alacak sahibi hem de hakikaten bu mal varlığı değerlerinin edinilmesinde azami ölçüde katkıda bulunmuştur..

  Acun ılıcalının Resimleri Fotoğrafları Posterleri

  Acun ılıcalının Mal Varlığı Ne KadarAcun ılıcalının Mal Varlığı Ne KadarAcun ılıcalının Mal Varlığı Ne KadarAcun ılıcalının Mal Varlığı Ne KadarAcun ılıcalının Mal Varlığı Ne KadarAcun ılıcalının Mal Varlığı Ne KadarAcun ılıcalının Mal Varlığı Ne KadarAcun ılıcalının Mal Varlığı Ne KadarAcun ılıcalının Mal Varlığı Ne KadarAcun ılıcalının Mal Varlığı Ne Kadar  Acun ılıcalının Yarışma Proğramları

  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Administrator WAdmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01 Kasım 2012
  Yaş
  39
  Mesajlar
  600


  Sponsor reklamlar


  Zengin olunca böyle oluyo sanırım para adamı bozar dedikleri bu olsa gerek inş boşanmazlar ama paso kavga edeceklerine boşansalar daha iyi.
  Cesurun bakışı korkağın kılıcından daha keskindir!

+ Cevap Ver

 • Acun ılıcalının Mal Varlığı Ne Kadar Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden ortalama oy almış 0 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Ankarada Deniz Varmı var yok?


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz