Elidor Haberi, Elidor Miss Türkey, Elidor Reklamları, Saç bakımının uzman markası olduğunu her ürünü ve kampanyasıyla bir w a 1 kanıtlayan Elidor, Elidor Magazine’in yeni sayısında da muhteşem bir karşınızda. MediaCat dergisinin yaptığı Lovemark (En Sevilen Marka) anketind Türk kadınlarının beğenisiyle, Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası ünvanmf % üç yıldır elden bırakmayan Elidor, en çok tercih edilen saç bakım markası Unvana fl da devam ettiriyor. Bugün her beş kadından birinin Elidor u tercih ettiğini biliyor il 2013’ün en değerli gelişmelerinden biri de bu bizler için.

Her yıl kendini yenileyen iletişimimizin sizlere ulaşmakta büyük bir önemi var 2012 yılının büyük işi yılın ilk aylarında gerçekleştirdiğimiz Muhteşem Yüzyılın 1 Muhteşem Saçları projemizdi. Farklı saç ihtiyaçlarına özel geliştirilen Co-Creations 1 serisiyle, muhteşem saçların yaratıcısı Elidor uzmanlarım, Muhteşem Yüzyıl’m üç muhteşem kadınıyla buluşturduk. Dizide Hürrem, Mahidevran ve Hatice sultan karakterlerini canlandıran Meryem Uzerli, Nur Fettahoğlu ve Selma Ergeç; Hollywoodl setlerinin ve dünyaca ünlü podyumların vazgeçilmez saç tasarımcıları olan Thomas I Taw, Teddy Charles ve Jamal Hammadi’yle bir araya geldiler.

Elidor Haberi

Yılın sonlarına geldiğimizde ise; Meryem Uzerli ve Elidor saç uzmanlarından ünlü saç stilisti Thomas Taw’ı yeniden buluşturduk. Muhteşem ikili, yenilenen Onarıcı ve Yeniden Yapılandırıcı Bakım serisinin tanıtımı için yeni reklam filminde rol aldı. Saçlarına fon, boya, maşa gibi işlemler uygulayan kadınların her işleme evet diyebilmeleri gerçekten zor. İşte yeni Elidor Co-Creations Serisi bu zorluğu da aşıyor ve kadınların her işleme “evet” diyebilmelerini sağlıyor. Yeni serinin ve reklam kampanyasının ruhuna paralel olarak gerçekleştirdiğimiz “Elidor’la EVET” adlı sosyal medya projesi de bu yıl sosyal medyada en çok ses getiren kampanyalardan biri oldu.

Ünlü oyuncu ve marka yüzümüz Meryem Uzerli’nin katılımıyla düzenlediğiniz i “Elidor’la EVET” kampanyamıza başvuru sayısı otuz bini aştı. Elidor’la her saç
işlemine korkusuzca evet diyebilmenizden ilham hikayesini paylaşan üç genç kıza Meryem Uzer! şansı veriyor. Yarışma, Facebook’taki Elidor.

Meryem Uzerli ile aynı reklam filminde oynama ki evet demişim” dedikleri hikayeleri buradan pd yaklaşıyor.

Türkiye’nin en büyük saç bakım markası Elidor, bu sayıda da Elidor Magazine1! I liderliğe yakışır bir içerik ve muhteşem sürprizlerle hazırladı. Beş şanslı Elidor kızının Cannes film festivalinde muhteşem kırmızı halı heyecanını yaşayacağı bu yö4 projenin detayları facebook sayfamızda.. Keyifli okumalar dileğiyle...