Beslediğimiz Hayvanlara Doğru Yiyecekler Veriyormuyuz?, Hayvan Nasıl Beslenir, Hayvan Yiyecekleri Nelerdir, Bizler için birer hayvan değil bir arkadaş hatta bir dost olan kedi ve köpeklerin ortalama yaş süresi bizlere göre ne yazıkki oldukça kısadır. Bazı yanlış beslenme tekniklerinden dolayı bir çok hayvan hastalıklara yakalanıyor yada ölüyor Balık, Kuş, gibi hayvanlara özel yemler verilirken, kedi ve köpeğe ne bulunursa o veriliyor onlarda yaşına cinsine ve fizyolojik, durumuna göre uygun mamalarla beslenme hakkına sahiptirler.

Beslediğimiz Hayvanlara Doğru Yiyecekler Veriyormuyuz?

Bugün çok sayıda kedi ve köpek maması bulunmaktadır hayvanların bu mamaları yemesi ise beslenme açısından oldukça önemlidir. Çünkü biz hayvanlara ne derece Yağ, Karbonhidrat ve Protein vermesi gerektiğini bilmiyoruz yada bilemiyoruz fakat mamaların onların beslenmesine uygun olarak üretilmişlerdir özensiz bir beslenmeyle hayvanın karnının doyacağı kesindir. Ancak yanlış ve yetersiz beslenmesinden kaynaklanan hastalıklara, rahatsızlıklara maruz kalacaktır.

Beslediğimiz Hayvanlara Doğru Yiyecekler Veriyormuyuz? Beslediğimiz Hayvanlara Doğru Yiyecekler Veriyormuyuz? Beslediğimiz Hayvanlara Doğru Yiyecekler Veriyormuyuz? Beslediğimiz Hayvanlara Doğru Yiyecekler Veriyormuyuz?
Beslediğimiz Hayvanlara Doğru Yiyecekler Veriyormuyuz?