Range Rover 2013 Tanıtımı, Range Rover özellikleri, İstanbul sonbahara hareketi, girdi. Olimpiyatlarının sonuçlarının açıklanması cok iyi temsil edildiğimiz, düşündüğüm halde kaybetmemiz. Aslında bir sonraki seçmeler için eksiklerimizi tamamlama yönünde bize rehber olabilir. Bunlardan bence en önemli daha kaliteli, daha çalışkan ve tabii ki daha çok sporcuyu altyapıdan yetiştirebilmek olmalı.

Belki bu durumda, kullanamadığımız olimpiyat bütçesinin bir kısmını, gençlerimizi spora yöneltmek için kullanmak, Tokyo Olimpiyatlarına daha fazla sporcu ile katılmak, bundan sonraki amacımız olabilir. Sporcu kimlikli gençlerin aydınlık, Türkiye için gerekli olduğunu düşünüyorum. Ne de olsa, Atatürk'ün sözü gibi 'Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur' demiştir.


Dergimizin en sevilen bölümlerinden bırı olan seyahat sayfalarımızda ise önümüzdeki bayramda program yapmak isteyenlere fikir verebilecek nitelikte destinasyonlar seçtik. Bunun yanında, dergimize sizlenn de bir katkısı olsun istedik. “Gezginin Notları" isimli yepyeni bir bölümle karşınızdayız, çünkü sizin seyahat tecrübelerinizi önemsiyoruz.

Range Rover 2013 Tanıtımı