Sponsored ADS

Erkeklerde kaş nasıl alınır?

 1. #1
  Mir
  Mir çevrimdışı
  Rütbe Kalmadı Mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14 Ocak 2013
  Mesajlar
  774


  Reklamlar
  Erkeklerde kaş alma yöntemleri erkeklerin kaş alma teknikleri erkeklerde kaş ortası nasıl alınır?

  İple kaş alma erkekler kaşlarını pek almazlar buna istinaden erkek kaşı nasıl alınmalı? sorunsuz ve doğru bir şekilde fazla kaşlardan kurtulmak için pratik bilgiler sunmak istedik. Bir çok erkek kaşlarını beğenmesede gene bir çoğuda beğenir kaşlarını aldıran erkekler ve aldırmayanlar olarak 2'ye ayrılır, ve bazılarıda kızar metroseksüelliğe girdiği için olabilmektedir. Kadınlarımız ise buna bakımlı erkek diyorlar neyse yazımıza geçmek istiyorum.

  Erkeklerde kaş nasıl alınır?
  Yüzünüze uygun kaş modelini bulun
  Bir kalem alın ve burun kanatlarınızdan birisine dayayıp, resimdeki gibi dik olarak yüzünüzde tutun. Kaş, kalemin denk geldiği noktadan başlamalıdır. Sonra kalemi şakağınıza doğru eğin. Bu nokta da kaşın bittiği yer olmalıdır. Kaşın başlangıcı ve sonu tek bir hattır. Kaşlarınızı, bu hat çerçevesinde biçimlendirin.

  Kaşlarınızı alırken daima durduğu yatay pozisyona çekerek kopartın önce alt kenardan başlayın. Üst kenarı sadece inceltin. Dikkat etmeniz gereken bir unsur ise fazla kaçırmayın! Birkaç defa fazla alırsanız, yerlerine yenileri çıkmayabilir.

  Öncelikle kaşınızı tarayın boşluk olmasın
  Önce kaş fırçası ile aşağı doğru tarayın. Bu şekilde boşlukları görmeniz mümkün olur. Sonra kaş kalemi ile incecik çizgiler halinde boşlukları doldurun. Son olarak da kaşlarınızı yukarı tarayın.

  Kaş ayarı boyutu ve ölçüsü
  Kaşınızın en yüksek olacağı nokta, gözbebeğinizin üzerinden tuttuğunuzda kalemin ucunun gösterdiği noktadır. Kaşınızı almaya başladığınızda dikkat edin: Burundan itibaren kaşın üçte ikisi yukarı doğru ve kalan üçte biri de aşağı doğru gitmelidir. Eğer kaşın iç kısmı çok kalın ve dış kısmı çok inceyse, önden ortaya kadar kaş kalemi ile düzeltin.

  Profesyoneller kaşlarını nasıl alıyor ne kullanıyorlar?
  Eliniz alışkın değilse, cımbız ile ince kaşları kolayca alabilir, biraz ustalaşınca da uzmanların kullandığı kaş pensine geçiş yapabilirsiniz. Hangisinde daha rahat ediyorsanız, onu tercih edin.

  Genel bilgi ve kaş nasıl alınır?


  Kaş alma videosu anlatımlı damlanın günlüğünden tşk ederiz kendisine.
  Bidaha bidaha yaz

 2. #2
  Misafir
  Misafir Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

  Sponsor reklamlar


  eyv................

+ Cevap Ver

 • Erkeklerde kaş nasıl alınır? Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden 2.17 ortalama oy almış 6 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


istanbulun Fethini birleşik 2 kere yazın


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz