Sponsored ADS

Erkekler Neden Konuşmaz

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Erkekler Neden Konuşmaz, Erkekler Neden Az Konuşur, Az Konuşan Susan Erkek iyimidir, işte bu tip sorularınız için size en detaylı açıklama kapalı alanlarda sevgilinizle yemeğe giderseniz bu dediğim flort anlamında takılan kızla erkeğin hikayesi bir anlamda. Aralarında öyle bir sohbet var ki erkek sürekli bir şeyler anlatmaya çalışıyor. Kadın sigarasını çıkarıyor ve erkek bir hışımla kadının sigarasını yakıyor. Sürekli kadınla ilgilenen bu erkeği gördüğünüzde sizde şaşırıyor hatta imreniyorsunuz. Kadın garsondan bir şey istiyor gibi oluyor ve bizim atıl kurt bir anda davranıp garsonu masaya getirtip kadınının isteğinin yerine getirilmesini istiyor.


  Şimdi size soruyorum Sizce bu çift evli mi yoksa flört eden iki sevgili mi? Bütün erkekler evlenmeden önceki dönemlerde çenesi yerlerde gezer. Her şeyi konuşmak için can atar birikmiş yoğunluğu bitirmek ister gibi bir boşalım yaşarlar. Öyle ki hem konuşmak hem de sevgilisini dinleme istekleri oldukça fazladır.

  Erkekler Neden Konuşmaz

  Çoğu evli kadın bu süreç için istediklerini elde edene kadar hep bunu yapıyorlar istekleri olunca dut yemiş bülbül oluyor diye düşünüyor. Ne yani erkeklerin susmalarını nedeni gerçekten evlenmek mi? Neden tüm kadınların tek inancı bu gerçek acaba ? Nasıl bir psikolojiye giriyor erkek eski konuşkan adamdan bir eser kalmıyor?

  Bir zamanlar kadınıyla her şeyi yapmaya her şeyi konuşmaya hevesli adamın sus pus hale gelmesinde ki neden bir ömür boyu yatağını doldurma garantisi mi gerçekten ? Galiba kadınların kabul etmesi gereken gerçekler var biraz bunların üzerine gitmemiz gerekiyor bence .
  Kadınlar evlendikten sonra kocalarını nasıl sustururlar ?

  1-Genelde kadınlar kocalarının anlattıklarına hemen karşı çıkma eğilimindedirler. Daha lafını bitirmeden ağzına tıkmak gibi bir şeyden söz ediyorum. Eşinin söylediklerine hemen karşı çıkan kadınların sonu az konuşan bir koca ile ömür geçirmek oluyor.

  2-Kadınlar akıl vermeyi severler Genelde bazı kadınlar hatta çoğu kocasına çocuğuna konuşur gibi konuşurlar. Onların akıl hocaları olmayı isterler bak hayatım aslında böyle yapmalıydın. Sen insanları tanımazsın hayatım sana söylüyorum bak hiç dinliyor mu?

  3-Adam eve birkaç alışveriş paketiyle geldiğinde Ne şimdi bunlar abartmışsın hayatım ya. Senden de bir şey isteyince dibini kazıyorsun. Ben sana on kere söyledim alışverişi yapma ver parayı ben alayım. Ama dileyen kim Canım sana söylüyorum Hey nerdesin offf ya zaten evde vardı bunlardan….
  Yukarıda kadınların kocalarına gösterdikleri birkaç tutumdan bahsetmeye çalıştım. Bu kadının kocası genelde az konuşur olayın nedenlerinden bir diğerini incelersek.

  Kadınlar genelde her şeylerini sıkıntılarını sevinçlerini endişelerini başka birileriyle konuşmayı isterler. Bu bazen komşu arkadaş dost anne kardeş olabilirken erkekte bu durum çok farklı. Erkekler sıkıntıya girdiklerinde genelde konuşmayı istemezler. Yaptıkları tipik tutumları içe kapanmak olur. İçe kapandıkları dönemde sessizleşirler. Bu sessizlik dönemlerini maç izleyerek gazete okuyarak geçirirler. Ama kadın durmaz ve bu tutumları genelde kendisine yapılan bir tavır olarak algılayıp erkeğin üstüne gider.


  Genç erkek çocukları olan anneler bilirler çocukları sorunlar yaşadıklarında içlerine kapanır ve süreçlerini paylaşmak istemezler. Anneleri üstlerine gittiğinde ise bundan rahatsız olurlar. Çoğu zaman anneleri çocuğunu yalnız bırakıp sakinleşmesini bekler.
  Kocalarda da aynı durum sözkonusu iken kadınlar bu yaklaşımı gösteremez tam tersine kendilerine yapılmış bir tavır olarak algılayıp daha çok kendilerinden uzaklaştırırlar.

  Hoş geldin Mahmut
  Hoş bulduk
  Ne bu surat ne oldu
  Bişey yok yemek hazır mı? Açım
  Anlatsana ödemelerle ilgili mi
  Yok bişey dedim ya ne yemeği yaptın ?
  Ya anlatsana yoksa annenlerle mi tartıştın ?
  Çocuklar nerde uyudular mı?
  Ya bak yine aynı şeyleri yapıyorsun susuyorsun.
  Ben senin karınım bana anlatmayacaksın da kime anlatacaksın ?
  Uykum var ben uyuyorum
  Mahmut Mahmut Mahmut
  Adımı mı ezberliyorsun iyi geceler
  Ispanak yapmıştım.
  Aşkım Kapışmak.

  Okuduğunuz Konuya Benzeyenler  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Yazar Elif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  09 Mart 2013
  Yaş
  32
  Mesajlar
  22


  Sponsor reklamlar


  erkek susmamalı bence ilk başlarda iyi olup sonradan suskunlaşırsa bayandada suç vardır kesinlikle sıkmamak gerek nasıl olsa geri gelecektir.

+ Cevap Ver

 • Erkekler Neden Konuşmaz Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden ortalama oy almış 0 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


istanbulun Fethini birleşik 2 kere yazın


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz