Türk Eğitim Sistemine yepyeni bir bakış açısı ve projeler geliştirilmek için tasarlandı.
ilk aşaması öğretmenlerin kendi hazırladıkları ders notlarını daha sonradan videolarını çekerek tüm ülkeye ücretsiz olarak servis etmektir.

ilk aşamada Matematik, geometri olmak üzere ardından kimya ve fizik ders videoları çekilmeye başlanmıştır. Ardından 8.sınıf matematik ders notlarının videoları çekilip sitemizde ücretsiz olarak paylaşılacaktır.

ikinci aşamada ise orta okul ve lisede ki tüm derslerin videolarının sitemizde yer alması sağlanacaktır.
ilköğretim için proje ödevleri paylaşımı, üniversite için bölüm seçecek kişilere ise tüm mesleklerin tanıtımlarının yapılıp yine sitemizde sistemli bir şekilde paylaşılacağı platform oluşturulacaktır.
Ardından internet üzerinden eğitime yep yeni bir soluk getirmeyi düşünüyoruz. işte bu noktada başka bir kuruluşla anlaşma sağlanılabilir.

Online soru çözümü ve online ders anlatımı projelerimiz hayata geçecektir.
Bu aşamaları tamamladığımızda Türk Eğitim Sistemini kökünden değiştirecek olan "ideal eğitim sistemi" projemizi videolarımızla sizlerle paylaşacağız. Sizlerin onayını aldıktan sonra artık meclise yürüyeceğiz.
özel öğrenci com şu anda Özel ders yönlendirme ve ücretsiz videolu ders notu sitesidir. Ancak çok yakında yepyeni eğitim sisteminin kaynağı olacaktır.

Reklam yaptın açtığın konu burda kalıyor ama sen Gidiyorsun.!