Ntn canlı izle, Cavit Çağlar’ın 96 senesinde kurduğu NTV tüm yayın formatıyla tam bir haber kanalıdır. NTV nin haber kanalı olarak büyük başarılar elde etmesinin temel sebebi, çok güçlü haber kuruluşlarıyla işbirliği içinde çalışması. BBC, Reuters Haber Ajansı, A.P.T.N gibi dünyanın en büyük haber kuruluşlarıyla irtibatta kalarak en sıcak haberleri en hızlı ve detaylı şekilde izleyicilere ulaştıran kanal olmuştur.
Haberlerin yanında Eğitim sağlık konularında da son derece kaliteli programlar yapan NTV ülkemizin en çok izlenen haber kanalı olmasının doğurduğu sorumluluğun bilincinde olarak Doğru haberi en kısa sürede doğru kaynaklardan seçerek sunmaya devam ediyor.

Ntv canlı izle
NTV kanalının bu güne kadar almış olduğu ödüller de bu kanalın sorumluluk bilinciyle hareket ettiğinin bir göstergesi olarak gösteriliyor.
Geniş bir coğrafyada ve yurdun çeşitli merkezlerinde konuşlandırdığı muhabirlerinin taze sıcak ve güvenilir haberlerini yerinde ve canlı olarak görüntüleyerek izleyicileriyle paylaşan NTV ülkemizdeki en başarılı haber kanallarından biridir.

Avrupa’daki Türkler için de “NTV Avrupa” kanalıyla yine güçlü haber kaynaklarından aldığı haberleri Avrupa’daki Türklerle paylaşıyor.

NTV yi izleyebilmek için;
Türksat 3A 11054 H 30000 Doğu 5/6
Digiturk üzerinden 41. kanalda
D-Smart üzerinden31. Kanalda
DFH Network üzerinden4. Kanalda
Kablo TV S 17
Teledünya üzerinden 46. kanalda
Türksat 3A 11054 H 30000 5/6 frekansında
D-Smartüzerinden 529. kanalda
Tivibu 56. Kanalda yayınlanıyor.

NTVyi izlemek için tıklayın
NTV Sporu izlemek için tıklayın