Koltuk altının kararması çözüm yolları nedir? kararan koltuk altı için ne yapmalı? koltuk altı siyahlaşma sorunu ve problemleri

Bu sorun oldukca çok kişide görünmekte kararan koltuk altı için beyazlatma yöntemleri hangileri diye soracaksınız, kararmış koltuk altı için öneriler ile sizlerde bu kararmalardan kurtulup beyaz bir koltuk altına sahip olacaksınız.
Koltuk altı kararması çözüm yolları
Koltukaltı neden kararır? Koltukaltı kararması siyahlaşması bölgenin havasız kalması, o bölgedeki tüylerin temizliğinde jilet traş bıçağı kullanmak, çok sıcak ağda kullanılması ve kalitesiz, cildinize zarar verecek deodorant kullanılması sebebiyle olur.

Bir çay kaşığı elma suyu, bir çay kaşığı limon suyu, ve bir çay kaşığı vazelin’e ihtiyacınız var. Bu malzemeleri karıştırıp koltukaltınıza sürün. Kuruduktan sonra temizleyin ve o bölgeye bebek pudrası sürün. Kısa zaman içerisinde kararmanın kaybolduğunu göreceksiniz.

Koltuk altı beyazlatıcı renk açıcı kürü
Malzemeler: Hepsinden birer tatlı kaşığı Pirinç unu, Yoğurt, Sirke karıştırılarak koltuk altınıza sürün. Kuruduktan sonra ovarak temizleyin ve limon suyu ile yine o bölgeyi ovun. En son olarak bebek pudrası sürerek de iyileşmeyi hızlandırabilirsiniz.
Bu bitkisel tedavi yani doğal çözüm olduğu için genital bölgedeki kararmalar, siyahlaşma ve renk sorunları için de kullanabilirsiniz.

İkinci bir koltuk altı için özel doğal kür verelim.
Koltuk altı kararması çözüm yolları