Cilt Çatlakları için doğal nemlendirici yapmak, cilt çatlaklarına kesin çözüm nedir? Cilt Çatlakları için doğal çözümler ve yöntemler nelerdir?

Heran cilt çatlağına iyi gelen nemlendirici tedaviyi evinizde yada müsait bir yerde iş yeride olabilir cildinizi nemli tutmak buna uygun bir ürün yerine kendiniz doğal nemlendirici kreminizi yapabilirsiniz nasılmı? kolay birazdan anlatacağımız doğal nemlendirici en iyi cilt nemlendiricisi olduğunu kullananlardan ve idda edenlerden gördün buyrun nasıl yapılacağını anlatalım.
Cilt Çatlakları için doğal nemlendirici
En eşit miktarda çilek yağı, badem yağı ve limon suyunu karıştırdıktan sonra bu karışım ile cildinize masaj yapın. Banyo yaparken zeytinyağlı sabun kullanın. Ayrıca 10 damla kayısı yağının içine bir E vitamini ampulünü kırdıktan sonra bu karışımı nemlendirici olarak kullanmanızın faydası olacaktır. Hamilelikle birlikte oluşacak karın ve göğüs çatlaklarını önlemek için bu doğal nemlendirici faydalı olacaktır.Cildi nemlendiren besinler ve egzama çatlakları hakkında video anlatımı