Cilt beyazlatıcı doğal maske tarifleri cilt beyazlatma yöntemleri cildimi nasıl parlak beyaz renge kavuşturabilirim?

Kadınların bazıları ten renkleri hoşuna gitmez yüzlerinin esmer yada parlak renk tonlarında olmasını sağlayabilirsiniz ücretsiz doğal cilt beyazlatma maskesi güneş gibi parlak olmasını istemezmisiniz, yazacağımız en iyi bitkisel maskeler ile daha beyaz bir tene kavuşabilirsiniz. Bu tarifleri çoğu kimse bilmez evinizde hızlıca uygulayabilirsiz, neden siz daha güzel sağlıklı bir cilde kavuşmayasınızki.
Cilt beyazlatıcı doğal maske tarifleri
Cilt beyazlatıcı maske
Malzemelerimiz: 1/2 domates, Un.
Uygulama yöntemi: Domatesi yıkayın ve kabuğunu soyun. Blendırda suyunu çıkardıktan sonra süzgeçten geçirin ve yeteri kadar unla macun haline getirin. Sonrasında ise maskeyi göz çevresinden ve dudaklardan uzak tutarak yüzünüze uygulayın. 5 dk sonra ılık su ile durulayarak çıkarın. Bu işlemi haftada üç kez uygulayın. Bu maske cildinizi nemlendirir, rengini açar, gözenekleri temizler, çil ve yara izlerini hafifletir.

2. Cilt beyazlatma maske tarifi
Malzemelerimiz: 50 g soya peyniri (Tofu), 15 g maya.
Uygulama yöntemi: Soya peynirini küçük bir kaseye koyarak ezin. Üzerine mayayı ekleyerek macun kıvamına gelene kadar karıştırın ve mayalanmaya bırakın (minimum 30 dk). ve hemen arkasından maskemizi yüzünüze dairesel hareketlerle yedirin. 15 dk bekledikten sonra ılık suyla yıkayarak çıkarın. Bu maske özellikle yağlı ciltler için iyidir. Gözeneklerdeki tıkanıklıkları açar ve sıkılaştırır. Ayrıca cildin rengini açar.

3.Cilt beyazlatıcı maske tarifimiz
Malzemelerimiz: 2 yemek kaşığı taze fasulye unu, 1 yumurta akı, 2 damla lavanta yağı.
Uygulama yöntemi: Malzemeleri karıştırarak macun kıvamına getirin göz çevresi ve dudaklardan kaçınarak sürün. 15-20 dk bekledikten sonra ılık su ile durulayarak çıkarın.

Maskeyi sürme işlemine geçinki cildi ölü hücrelerden biran evvel arındırın, siyah noktaları, akneleri ve yağ bezelerini iyileştirir, gözenekleri açar ve sıkılaştırır dahası cildin asıl rengini temiz halini ortaya çıkarır.

Cilt beyazlatıcı maske video anlatımı