Huawei Ascend Ces D2 Özellikleri, Huawei Ascend Tanıtım Videosu, Huawei Ascend Ces D2 Fiyatı Ne Olacak, Yılbaşından sonra fuarda piyasaya çıkacak ve tanıtılacak olan telefonun şimdiden muhteşem donanımıyla alakalı haberleri alıyoruz belki çok azdır bu cihazı kullanan veya kullanmak isteyen ama tek bir noktadada takılı kalmamak lazım çünki belli firmalar artık tamamen doyum noktasına geldiği için asla fiyat konusunda kullanıcıyı düşünmezler.

Bizler iyice düşünerek ve çeşitleri deneyerek farkı çözmemiz gerekiyor yani belki yanılırız belkide doğru karar vermiş sayılırız tamamen cesaret söz konusu sonuçta garanti ürün bozuk çıkarsa değiştiririz olur biter.

Huawei Ascend Ces D2 Huawei Ascend Ces D2

Ascend D2 Ekim ayının son günlerinde Huaweinin Çinde düzenlediği bir etkinlikle tanıtılmıştı hatırlarsanız. Eğer cihaz hakkında gelen son bilgiler..


Çin menşeili akıllı telefon üreticisi Samsungun Galaxy Note serisine rakip olarak ürettiği 5 inçlik 1080p ekranlı ve dört çekirdekli işlemciyle üretileceği kesinleşen Ascend D2yi CES 2013e yetiştirmek için var gücüyle çalışıyor..


Ekim ayının son günlerinde Huawei firması tarafından Çinde düzenlenen bir etkinlikte tanıtılan telefon tablet hibritinin CES 2013te tanıtılacağı belirtildi..


Las Vegasta 8 Ocak tarihinde düzenlenecek olan CES 2013 etkinliği teknoloji devlerinin kıyasıya rekabetine sahne olacak. Özellikle Huawei kanadından gelen açıklamalar Samsunga rakip olarak ürettiği Ascend D2nin CES 2013te tanıtılacağı yönünde olduğundan iki firma arasında büyük bir çekişme yaşanacağını rahatlıkla söyleyebiliriz..