Sponsored ADS

Peter J. D’Adamo Kimdir

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Peter J. D’Adamo Kimdir, Peter J. D’Adamo Hayatı, Peter J. D’Adamonun Çalışmaları, Doğal tedavi uzmanı olan Peter J. D’Adamo 1982 yılı Bastyr Üniversitesinde doktorasını yaparak naturopatik fizikci ünvanını almıştır. Doğal tedavi ve ilaçlar üzerine yapağı çalışmalar ile tıp dünyasında adını duyurmuştur.

  1990 yılında Amerikan Naturopatik Fizikçiler Birliği tarafından yılın fizikcisi ödülüne layık görülmüştür.ilk olarak 1996 vılında yayımlanan Kan Grubunuza Göre# beslenme kitabı New York Times ın çoksatanlar listesine miş ve 65 girmiştir dile çevrilmiştir. Kan Grubunuza Göre Beslenme. Tüm Zamanların En Etkili Sağlık Kitaplarından seçilmiştir.

  Teşekkür etmem gereken çok kişi var. Hiçbir bilimsel çalışma tek başına yapılmaz. Çalıştığım sürece teşvik gördüm, ilham aldım, bana güvenen insanlar tarafından desteklendim, Ör çelikle, karım Martlıa Mosko D’Adamo’ya, sevgisi ve dosı iiığu için en derin teşekkürlerimi sunarım. Babam ve annem James D'Adamo ve Christiana’ya, sezgilerime güvenmeyi öğ retükleri için teşekkür ederim. Bana inandığı için kardeşin James DAdamo’ya teşekkür ederim.

  Doğal tıp bilimine inanmamı sağladığı için Joseph Pizzomo’ya Hain bir maizemeyi, ustalığıyla işleyip bir tarz ve düzen ka zandırdıği için yazarım Carhrine Whitney e, Uzun zaman önce, durup dururken beni arayıp doğal tıp hakkında kitap yazmak isteyip istemediğimi soran Gali Wİn$ton a, Çalışma o .da ışık görüp tozlu raflarda çürümesine izin vermeyen yuyınctfn fan is VaJieıy ye,
  Yazdıklarımı zengin içerikli ve önemli bir belge haline getiren editörüm Riverhead Putnam'a minnettarım. Ayrıca kitabın taslak aşamasında yardımcı olan Dorothy Mosko'ya çok teşekkür ediyorum.

  Bu kitap, doktorların ya da diğertıp adamlarının tıbbi tavsiyelerinin yerine geçme amacında değildir. Daha çok, doktorlarla iş birliği hâlinde olabilmek için bilgi verme amacı güder. Örnek vakalarda hasta mahremiyetini korumak amacıyla isimler değiştirilmiştir.

  Bu kitapta sunulan ya da tavsiye edilen bir üründen, yayıncı ya da yazar sorumlu tutulamaz. Herhangi bir ürün ya da hizmetin kullanımından doğabilecek hasar ve kayıptan sorumlu tutulamaz.

  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Yeni YazSana Üyesi Mehmet356 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01 Temmuz 2013
  Yaş
  30
  Mesajlar
  32


  Sponsor reklamlar


  Beğendim teşekkürler dostm

+ Cevap Ver

 • Peter J. D’Adamo Kimdir Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden 4.00 ortalama oy almış 2 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


istanbulun Fethini birleşik 2 kere yazın


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz