Sponsored ADS

Kenan İmirzalioğlu Biyografisi

 1. #1
  Moderator KaoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  03 Kasım 2012
  Yaş
  32
  Mesajlar
  111


  Reklamlar
  Kenan İmirzalioğlunun Yaşamı Kenan İmirzali oğlu kimdir Kenan İmirzalioğlu hayatı filmleri

  Kenan İmirzalioğlu Biyografisi18 Haziran 1974 tarihinde Ankara'nın Bala İlçesi'ne bağlı Üçem Köyü'nde doğdu. İlkokulu doğduğu köyde okudu. 12 yaşına gelince orta öğrenim için Ankara'ya teyzesinin yanına gitti. Ortaokul ve liseyi Ankara'da bitirdi.

  Başarılı bir öğrenciydi. Okulun basket takımında oynadı. Üniversite seçme sınavını ilk girişte kazanamadı. Köyüne döndü ve üniversite sınavına hazırlandı. İkinci girişinde Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü'nü kazandı. Böylece İstanbul'a geldi.

  Okul arkadaşlarının ısrarı üzerine bir ajansta mankenliğe başladı. Daha sonra Best Model Of Turkey'in elemelerine katıldı. Birinci seçildi. Birinci olduğu için Best Model Of The World'e katıldı. Orada da birinci oldu. İlk defa bir Türk, bu yarışmada dünya birincisi oldu.

  Yarışmadan sonra dizi teklifleri başladı. Yönetmen Osman Sınav, ona Deli Yürek dizisinin başrol oyunculuğunu teklif etti. Osman Sınav’ı sevdiği için teklifi kabul etti. Dizi çok beğenildi. Diziden sonra Deli Yürek Bumerang Cehennemi adlı filmin başrolünde oynadı.

  Deli Yürek süreci bittikten sonra dil eğitimi için Amerika'ya gitti. Amerika’dan dönünce bir çok film ve dizi için teklif aldı. Uğur Yücel'in yazıp yönettiği Alacakaranlık dizisini kabul etti. Daha sonra aynı kadronun hazırladığı Yazı Tura adlı sinema filminde rol aldı.

  Osman Sınav, 1962 Yılı'nda gösterime giren Acı Hayat isimli Türk filmini dizi yapmaya karar verdi. Sınav, film için Kenan İmirzalıoğlu’na teklif götürdü. Acı Hayat dizisinde oynadı. Sonra sinema dalında uzun hikaye ve kabadayı gibi filmlerde rol aldı, ardından ezel ve şu anda devam etmekte olan karadayı dizilerinde rol aldı.

  Geniş bir hayran kitlesine sahip olan İmirzalioğlu sevenlerini her film,dizi de yaptığı oyunculuk başarısı ile fazlası ile memnun etmeyi başardı kendisine her daim başarılarının devamını dileriz.
  Kenan İmirzalıoğlu’nun hayatından kısa notlar

  * Annesi Yıldız Hanım, babası Mustafa İmirzalıoğlu. Ailesi çiftçi… Kenan İmirzalıoğlu, ailesinin üç çocuğundan en küçüğü. Ailenin diğer fertleri abla Yasemin Hanım, ağabey Derviş İmirzalıoğlu. Ağabey makine mühendisi…

  * Kenan İmirzalıoğlu'nun soyadı, ‘bey’ anlamına gelen ‘mirza’ kelimesinden türemiştir. Soyu, Akkoyunlu Devleti Hükümdarı Uzun Hasan'a dayanıyor.

  - Dedesi Mir Mustafa Bey, bölgenin ileri gelenlerinden ve Atatürk'ü evinde ağırlamış bir isim.

  - 1.90 cm boyunda ve 46 numara ayakkabı giymekte.

  - Gece hayatını sevmiyor.

  - Müzik dinlemeyi ve kitap okumayı seviyor.

  - Çayı çok seviyor, aşırı derecede çay tiryakisi. En çok sevdiği çay, evde kendisinin hazırladığı özel harmanlı çay.

  - Kahvaltıda ise mutlaka bal yiyor.

  - Yemekte eti çok seviyor.

  - Ormanlık yerleri ve dağları seviyor, doğaya karşı büyük bir tutkusu var.

  Kenan imirzalioğlu fotoğrafları

  Kenan İmirzalioğlu BiyografisiKenan İmirzalioğlu BiyografisiKenan İmirzalioğlu BiyografisiKenan İmirzalioğlu BiyografisiKenan İmirzalioğlu BiyografisiKenan İmirzalioğlu BiyografisiKenan İmirzalioğlu BiyografisiKenan İmirzalioğlu BiyografisiKenan İmirzalioğlu Biyografisi
  Hayatta iki şeyden korkarım;
  Bir Allah'tan, bir de Allah'tan korkmayandan...


 2. #2
  Mir
  Mir çevrimdışı
  Rütbe Kalmadı Mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14 Ocak 2013
  Mesajlar
  774


  Sponsor reklamlar


  Aynı ben gece hayatını sevmiyormuş ilginç.

+ Cevap Ver

 • Kenan İmirzalioğlu Biyografisi Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden 5.00 ortalama oy almış 2 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Ankarada Deniz Varmı var yok?


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz