Alicia Keys Kimdir, Alicia Keys ile Sohbet imkanı, Alicia Keys Biyografi, Bu güzel kadın neler anlatmış birlikte dinleyip ünlüler hayatını nasıl geçiriyor anlayalım. Müzik insanın temel isteklerinden biridir. Ve hep de öylekalacaktır Ancak müziği dinleme şeklimiz son dönemde kökten bir değiş i kliğe uğradı. Cızırtılı, kısa dalga radyo dönemi uzun zamandır tarihe karıştı; CD ve DVD'lerin çoktan modası Seçti: Artık MP3 zamanı. Müzik destek ürünleri tepeden tırnağa değişti. Günümüzde mobil internet erişimi sayesinde, ulaşılamayacak tek bir radyo kanalı ya da müzik türü kalmadı.

Müzikseverler istedikleri her şarkıya, istedikleri her an ulaşma imkânı buluyorlar. Dinleyici kullanıcıya dönüştü. Artık müzik, tablet bilgisayarlar ya da akıllı telefonlarla her an indirilmeye hazır. Bir anlamda, aldığımız her nefeste yanımızda. Bir zamanlar CD'ler bir düzine kadar şarkı barındırırken, bugün sadece Aupeo! hizmet akışı bile, her zevke uygun biçimde kişiselleştin iş ve önceden seçilmiş 900,000 adet şarkı sunabiliyor.

Bir başka deyişle müzik dünyası altüst mü oldu? Pek sayılmaz. Kimse tarafından rahatsız edilmeden, istediğimiz müziği, istediğimiz kadar yüksek volümde dinleyebileceğimiz bir yeryüzü cenneti var hâlâ. .Araştırmalar asla yanılmaz: Otomobilimiz bize özel konser salonumuzdur. İster Almanya’da, ister ABD'de ya da Fransa’da, otomobil kullananların %90’ı yolda müzik dinliyor. Artık internet radyo istasyonlarının, müzik kanallarının ve aralıksız yayınların otomobil içine uygun donanımları var.

Alicia Keys Kimdir

Peter Burgner ve Arthur Taylor, bu gelişmede payı olan kişilerden ikisi. Berlin Mitte’de düzenli olarak toplantılar yapıyorlar. Her ne kadar İngilizce konuşsalar da, anlattıklarından pek bir şey anlaşılmıyor. Tek konuştukları konu veri hızları ve programlama kodlan, uygulamalar ve doğrusal olmayan algoritmalar. 29 yaşındaki Taylor, bilgisayar uzmanı, 32 yaşındaki Burgner ise bilişim sistemleri uzmanı.

Her ikisinin de, modem müzik eksperi olarak işleri, otomobil içi ses düzeni yaratmak. Burgner BMVV’nin müzik projeleri bölümünün başında; Taylor ise Aupeo i'da yazılım geliştirmeden sorumlu. Şu sıralar Berlin’de BMYV’nin yeni, kişiye özel internet radyo uygulamasının son gelişmeleri üzerinde çalışıyorlar. Bu sistem, sürücünün sayesinde Kişisel Radyo’yu dinlemesini sağlamaktadır.