Sponsored ADS

Bebek arabası alırken nelere dikkat etmek gerekir?

 1. #1
  Mir
  Mir çevrimdışı
  Rütbe Kalmadı Mir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  14 Ocak 2013
  Mesajlar
  774


  Reklamlar
  Bebek arabası alırken nelere dikkat etmemiz gerekli? bebek arabalarının özellikleri Bebek arabası alırken en önemli unsur nedir?

  Büyük tekerlekli arabalar küçük tekerlekli arabalar olarak 2 çeşittir Bebeğinizin sağlığı ve güvenliği için bebek arabaları oldukça önem arzediyor, emniyet kilitleri düzgün olmalı ve bebeğinizi tam kavramalıdır.
  Bebek arabası alırken nelere dikkat etmek gerekir?
  İyi bir bebek arabası almak istiyorsanız makalenin kalan kısmını dikkatlice okumanız yeterli.
  Seçeceğiniz bebek arabasının “5 Nokta” olarak da bilinen, bebeğinizi omuzları ve bel bölgesinden sarmalı. Bebek arabasının güvenli bir seyahat sağlayan, emniyet özelliği yüksek bir güvenlik kemerine sahip olduğundan emin olun.
  Bebek arabasının metal kısımlarının sağlamlığı ve bu kısımların birbirine sağlam bir şekilde monte edilmiş olması önemlidir. Ayrıca arabanın özellikle iç kısmında kullanılan kumaşın dokusu ve cinsinin bebeğinizi terletmeyecek, doğal bir materyalden seçilmiş olması da son derece mühimdir.
  İki yönlü olarak kullanılabilen, gidiş istikameti kontrol aksamının yönü değiştirilerek belirlenebilen arabalar kullanım olarak hem kolaylık sağlayacak, hem de havanın rüzgârlı olması durumunda bebeğinizi rüzgârdan korumak için ideal bir ortam hazırlayacaktır.
  Alacağınız bebek arabasının kullanım esnasında oluşabilecek muhtemel arızalar göz önünde bulundurularak mutlaka bir servis hizmeti ve garanti belgesi olmasına dikkat edin. Servis merkezlerinin kolaylıkla erişilebilir ve kaliteli servis sağlayan karakterde olmasına özen gösterin.
  Bebek arabası alırken ayarlanabilen tente ve sırt desteği, yıkanabilen oturma minderi, koruyucu bar, yağmurluk, ayak koruma örtüsü, 360 derece dönebilen tekerlekler ve fren aksamının olup olmadığına hem bebeğinizin rahatı, hem de kendi rahatınız için mutlaka dikkat edin
  Bebek arabasının çok ağır olmaması ve açılıp kapanmasının kolay olması gerekir.
  Büyük ebatlı tekerlekler ve tekerleklerin yapımında amortisör teknolojisinden yararlanılmış olması bebeğinizin seyahati esansında daha rahat olmasını sağlarken sizin de manevra kabiliyetinizi arttırak kolay kullanmanızı sağlayacaktır.

 2. #2
  Yeni YazSana Üyesi emrecan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  17 Haziran 2013
  Yaş
  28
  Mesajlar
  1


  Sponsor reklamlar


  Bebek Arabaları Aldık kullandık ve memnunuz tavisye ederiz.

  Yönetici: Tavsiye et ama reklam yapma arkadaşım reklam yeri değil burası gerçekten yazarların sitesidir. Birdaha uyarılmayacaksın..

+ Cevap Ver

 • Bebek arabası alırken nelere dikkat etmek gerekir? Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden 4.00 ortalama oy almış 1 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


istanbulun Fethini birleşik 2 kere yazın


YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz