Android RunKeeper GPS Track Run Walk uygulaması, RunKeeper GPS indir, Koşu ölçer uygulamaları, Bildiğiniz gibi hepimiz iş esnasında olsun normal hayatta biryerden başka yere gitmek için yürürüz işte bu uygulamada tam bunun için yapılmış puanını siz verin. RunKeeper uygulamasının marifetleri yalnızca istatistik tutmakla sınırlı değil. 14 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan uygulamayı bir sosyal ağ gibi kullanabiliyorsunuz.

Android RunKeeper GPS Track Run Walk uygulaması

Günde mesafe olarak ne kadar yürüdüğünüzü, koştuğunuzu uygulama üzerinden profilinize eklediğiniz arkadaşlarınız ile paylaşabiliyorsunuz. Profilinizdeki Activies sekmesi üzerinden gün gün ne kadar alanı ne kadar sürede koştuğunuz arkadaşlarınız tarafından görülebiliyor. Uygulama GPS desteği ile yürüyüşünüz veya koşunuz bittiğinde katettiğiniz yolu size harita üzerinde de gösteriyor.

Android RunKeeper GPS Track Run Walk uygulaması

Ayrıyetten seçenek olarak haritadaki ortalama hızınızı ve yaktığınız toplam kalori miktarını da uygulama üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. Spor istatistiklerinizi uygulama üzerinden arkadaşlarınız ile paylaşabildiğiniz gibi uygulamaya üye olmayan arkadaşlarınız ile de Facebook Twitter gibi sosyal paylaşım siteleri üzerinden paylaşabiliyorsunuz daha ne olsun demi.

Google Play Store sayfasında yapılan oylamalarda kullanıcılardan ortlamanın üzerinde, 4.4 gibi bir puan alan uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor hemen deneyin.

Android RunKeeper GPS Track Run Walk uygulaması