Sponsored ADS

Yeni Android 4.3 Jelly Bean işletim Sistemi

 1. #1
  Administrator Samuray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  08 Kasım 2012
  Yer
  UZAY
  Mesajlar
  1.176


  Reklamlar
  Yeni Android 4.3 Jelly Bean işletim Sistemi, Yeni Adroid işletim sistemi, Günümüzde en çok kullanılan sistemlerden birtanesi cep telefonları için birçok uygulama ve oyunları bedava free olarak indirdiğiniz mükemmel sisteme yeni özellikler katılarak kullanıcının rahatlığı düşünülmüş. Android kullanıcılarının işletim sisteminin Key Lime Pie adını taşıyacak olan 5.0 sürümünü beklediği bu günlerde gelen duyumlar, Google'ın en azından bir süre daha yola Android 4.3 Jelly Bean güncellemesiyle devam etmek istediğini gösteriyor. Peki, güncelleme ne gibi değişiklikler getirecek? Google koridorlarında neler dönmekte olduğuna ilişkin bir fikir vermesi için ortalıkta dolaşan sağlam söylentileri sizler için bir araya getirdik.

  Android 4.3 Jelly Bean'in, adından da anlaşılacağı üzere Android 4.1 ve Android 4.2 gibi işletim sistemini köklü şekilde etkilemeyen değişiklikler getirmesi bekleniyor. Firmadan henüz Android 4.3 güncellemesiyle ilgili resmi bir açıklama gelmediği için ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Pek çok uzman güncellemenin Mayıs ayında gerçekleşen Google IO konferansında ortaya çıkmasını bekliyordu ancak firma sessizliğini korudu. Konferans katılımcılarından birinin Android 4.3 işletim sistemli bir Nexus telefon gördüğüne dair söylentiler dışında güncellemenin adı dahi anılmadı. Telefonun 10 Haziran'da piyasada olacağına dair iddiaların da asılsız olduğu ortaya çıktı. Ancak bütün bunlar kısa süre içinde yeni söylentilerin belirmesini engellemedi: Şu günlerde popüler olan bir iddiaya göre güncelleme Temmuz/Ağustos döneminde kullanıma sunulacak.

  Yeni Android 4.3 Jelly Bean işletim Sistemi


  Yeni Android sürümü neler getirecek. Googlenin yeni güncellemeyi ilk kez kendi cihazlarında, yani Nexus 4, Nexus 7, Nexus 10 ve Galaxy Nexus'da kullanması bekleniyor. Bluetooth standardının gelişimini denetleyen Bluetooth Special Interest Group dosyalarında geçtiğimiz günlerde yeni bir Android sürümü kullanan cihazlara ilişkin ifadeler yer aldığı görülmüş ama bu iddiaların arkası gelmemişti. Bazı Google çalışanları da sunucu kayıtlarındaki izlerini düzgün bir şekilde silemediği için yeni Nexus 4 ve Nexus 7 cihazlar ve kullandıkları yeni Android sürümüne ilişkin ifadeler internette dolaşıma girmişti. Ama bütün bu gelişmelerin yalnızca zaten var olan söylentilere yenilerini eklemek dışında yeni bir bilgi sunmadıklarını unutmamak gerek.  Şimdi sıra Android kullanıcılarının asıl merak ettiği soruya geldi: Android 4.3, önceki sürümlerden farklı ne gibi özellikler sunacak? Ne yazık ki Google'ın büyük yeniliklerin hazırlığı içinde olduğunu uman kullanıcılar hayal kırıklığına uğrayacaklar. Bütün bu gürültünün ardından sis perdesi aralandığında, sadece bazı ufak değişikler ve düzeltmelerle karşılaşma ihtimalimiz çok yüksek. Dikkate değer değişiklikler yapılması beklenen tek alanın Android kamera uygulaması olduğu anlaşılıyor. Genel olarak uygulamanın görünümde bir değişiklik yapılmayacak gibi görünüyor. Simgeler ve dairesel menü yerinde duracak ancak görünen o ki menü artık ekranın tam ortasında değil de alt kısmında yer alacak.  Android cephesinden gelen duyumlar şimdilik bu kadar. Güncelleme kullanıma sunulduğunda Android deneyiminde ne gibi farklar yaratacak, kesin bir şey söylemek için henüz erken. Ancak yeni sürüm karşımıza çıktığında ayrıntılı bir şekilde inceleyeceğimizden emin olabilirsiniz.
  Birgün Herkes Galatasaraylı Olacak!

 2. #2
  Yeni YazSana Üyesi suleymanakici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  01 Temmuz 2013
  Yaş
  51
  Mesajlar
  17


  Sponsor reklamlar


  Teşekkürler paylaşım için

+ Cevap Ver

 • Yeni Android 4.3 Jelly Bean işletim Sistemi Konusuna Oy verin

  5.00 Üzerinden 5.00 ortalama oy almış 1 kişi oy vermiş

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

Giriş yapmak için Buraya tıklayın


Egede bir ilimiz iz**r ?????

Bu Konudaki Etiketler

YazSana.Net Forumları Bilgi Eğlence Komedi Yaşam Sağlık üzerine yazılan herşey! Forum Kurallarına Lütfen Uyalım!
Yorum düşünce yazma
facebook butonumuz