Kan gruplarının dikkat çekici faktörleri nelerdir, Kan Grubu Faktörü Nedir, Kan grubunu etkileyen Faktörler, Saç ve göz rengi gibi, tıbben kabul edilmiş kirliliklerden biridir. Parmak izi ve DNA analizleri gibi bu niteliklerin çoğu adli tıp ve suç uzmanları tarafından olduî. kadar hastalıkların sebebi ve tedavisini araştıranlar gen oranda kullanılır. Kan grubu, diğer değişkenler kadar kayda değer olup birçok alanda çok daha faydalı bir ölçüdür. Kar, grubu analizi mantıksal bir sistemdir. Kolayca öğrenilir ve takibi kolaydır. Bu sistemi birçok doktora öğrettim. Ana hadarm rakip edenler, hastalarda çok iyi sonuç aldıklarını söylediler.

Şimdi de size öğreteceğim. Kan grubu analizinin temelleri! öğrenerek kendiniz ve aileniz için en faydalı beslenme düzeni oluşturabilir: sizi hasta eden, kilo almanıza ve kronik hastalı ara vaicaianmamza sebep olan yiyecekleri belirleyebilirsiniz Başlangıçta grubu analizinin, sağlık ve hastalıkta, çeşitli hastalıkları açıklayan güçlü yöntemler sunduğunu farkettim.

Araştırma verilerinin miktarı dikkate alındığında kan grubunun sağlığa etkilerinin, hak ettiği ilgiyi görmediği anlaşılmaktadır. Bu bilgileri ulaşılabilir kılmaya karar verdim. Sadece bilini insanları, meslektaşlar ve tıp çevrelerine değil, sizlere de.

İlk bakışta, kan grubu bilimi insanın gözünü korkutabilir; ama çok basit olduğuna dair sizi temin ederim. Hayatın. kendisi kadar basit hem de. Kan grupları evriminin antik yo-lundan bahsedeceğim. Bu, insanın tarihi kadar sürükleyici bit tyküdür. Uygulayabileceğiniz anlaşılır ve basit bir plan yap-için kan grubu biliminin bilinmeyen noktalarım açıklayacağım.

Bunun, sızın için tamamen yeni bir fikir olduğunun farkındayım. Çok az kişi, etkili bir genetik güç olan kan grubunu merak etmiştir. Bilimsel tezler inandırıcı gelse bile aşina olmağınız bu yeni alana girmekte tereddüt edebilirsiniz. Sizden sadece üç şey istiyorum: Başlamadan önce doktorunuzla konuşan. Eğer bilmiyorsanız kan grubunuzu öğrenin.

Kan Grubu Diyeti ni en az iki hafta uygulayın. Hastalarımın çoğu, bu süre cinde sonuç alıyor: Artan enerji miktarı, kilo kaybı, sindirim etlerinde azalma, astım, baş ağrısı, mide yanması gibi kro-sorunlarda ivive gidiş. Kan Grubu Diyetinize size fayda saması için zaman verin. Diyete soktuğum dört binden fazla tasaya fayda sağladı. Kanın, sadece vücudun en önemli gıdası İmadığmir gelecekte sağlıklı yaşamanız için de önemli bir araç olduğunu kendiniz görün.